Részletes keresés

Összehasonlítási lista - 0 hirdetés

Nincs hirdetés a listában

Galéria nézet ·  Lista nézet

Eladó munkakör

Feladva Jun 04, 2019  Diákmunka

Eladó hölgyet keresek a bogácsi strandra strandcikk üzletbe.Diáklányok is jelentkezhetnek Jelentkezni: 0630 9981012 telefonon lehet.

Összehasonlítás    Ajánlás  Kedvencekhez ad  Részletek   Kapcsolat

Álláslehetőség

Feladva May 23, 2019  Vendéglátás

Bogácsi strandon lévő büfébe nyári munkára diákokat felveszünk. Érdeklődni lehet telefonon a 70/5629763-as számon.

Kürtőskalács keszítő

Feladva Apr 06, 2019  Minden más

Keresünk fiatal rugalmas munkaerőt kürtőskalács készítéséhez a munkafolyamatot betanítjuk. Jelentkezni 06702343527 vagy emailben

Fogyj csokival és keress vele pénzt!

Feladva Feb 12, 2018  MLM, távmunka

Hallottál már a huminsavas csokoládéról, mely egészséges és még fogyaszt is? Végre egy csoki, amit bűntudat nélkül fogyaszthatsz! Nincs benne cukor, semmilyen káros vagy allergén an

Alkalmi mosogatói állás - egri belvárosi szállodában

Feladva Jul 20, 2017  Vendéglátás

Egri belvárosi szálloda keres, alkalmi mosogató munkakör betöltésére, egri lakhellyel rendelkező hölgyet, nyári időszakra. Azonnali kezdéssel. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat e

Bogácsi munka

Feladva Jul 21, 2015  Vendéglátás

Bogácsi strandbüfébe keresek gyakorlattal rendelkező munkatársat, azonnali kezdéssel.